Poznata Srpkinja u Epstajnovim fajlovima?! Učestvovala u poznatom TV šou programu 2011. godine! Novi detalji skandala koji je uzdrmao ceo svet! (foto)
Kurir pre 12 sati

U novoobjavljenim Epstajnovim fajlovima pojavljuje se necenzurisani pasoš Republike Srbije, uključujući ime, adresu i druge lične podatke jedne devojke iz naše zemlje.
Ime srpske manekenke, označeno u dokumentima kao "B.B.", pojavljuje se više puta. Ona je ranije učestvovala u srpskom TV šou programu 2011. godine. U fajlovima se nalaze i neke njene fotografije, uključujući jednu na kojoj je vidljiva njena imejl adresa, prikazana uz fotografije drugih ličnosti i javnih figura poput Bila Gejtsa i Džefrija Epstajna. Prema dokumentima, njeno ime se pojavljuje u imejl prepisci u kojoj je navodno jedna modeling agencija predlaže










