"UNAJMILA SAM OBEZBEĐENJE" Kaja nakon što je bačena bomba na Čolinu kuću, otet Daniel, rešila da nigde ne ide sama: Ne znam zašto smo meta tih ljudi!
Kurir pre 1 sat

Kaja Ostojić gosotovala je u emisiji "Premijera vikend specijal", pa se prvenstveno osvrnula na događaj Izbora za mis, na kom će večeras pevati, a potom je govorila o zmijama koje čuva u kući, koleginici Maji Marijani, ali i strašnim situacijama koje se dešavaju njenim kolegama. - Ja sam ovog vikenda u jednom svojevrsnom maratonu.
Malo sam nažalost prerasla izbor za mis. Zadovoljstvo mi je što ću ovom izvedbom uveličati ovaj događaj. Nikad nisam maštala da se takmičim u izboru za mis, iako sam kao mala bila optereća lepotom, igrala sam se sa barbikama do kraja osnovne škole. Od malih nogu sam znala da ću se baviti muzikom. Lepota je nešto što mora da se neguje, rodiš se da bi u nekom trenutku bio na ovakvim takmičenjima. Nedavno je zaintrigirala javnost kada je na svom Instagram nalog











