"Данас би ми са Мрком била годишњица, много ме је волео" Ана Бекута пред концерт у Загребу на ивици суза о покојном партнеру: "Тешко да ће се поновити нешто што је било врхунски" (видео)

Блиц 14.02.2026
"Данас би ми са Мрком била годишњица, много ме је волео" Ана Бекута пред концерт у Загребу на ивици суза о покојном партнеру…

На концерту ће извести песму 'Треба времена', посвећену сећању на њихову везу.

Присуствовала је журки коју су организовали Чеда Јовановић и Аца Кос у Београду. Певачица Ана Бекута вечерас ће одржати концерт у загребачкој Арени. Иначе Бекута би данас обележила 14 година љубави са својим покојним партнером, Милутином Мркоњићем о чему је сада и говорила: - Данас би нам била годишњица. Сваки дан нам је био Дан заљубљених. Он је био велики каваљер, много пажљив и много ме је волео. Не планирам нову љубав. Његова песма је "Треба времена" и

Прочитајте још

Кључне речи

Забава, најновије вести »