"Данас би ми са Мрком била годишњица, много ме је волео" Ана Бекута пред концерт у Загребу на ивици суза о покојном партнеру: "Тешко да ће се поновити нешто што је било врхунски" (видео)
Блиц 14.02.2026

На концерту ће извести песму 'Треба времена', посвећену сећању на њихову везу.
Присуствовала је журки коју су организовали Чеда Јовановић и Аца Кос у Београду. Певачица Ана Бекута вечерас ће одржати концерт у загребачкој Арени. Иначе Бекута би данас обележила 14 година љубави са својим покојним партнером, Милутином Мркоњићем о чему је сада и говорила: - Данас би нам била годишњица. Сваки дан нам је био Дан заљубљених. Он је био велики каваљер, много пажљив и много ме је волео. Не планирам нову љубав. Његова песма је "Треба времена" и












