Oglasio se Domeniko Mesina povodom odluka na 178. derbiju: Gol Partizana opravdano je poništen! Evo, šta kaže pravilo 14!
Kurir pre 2 dana

Predsednik Sudijske komisije FSS Domeniko Mesina analizirao je detalje sa 178. večitog derbija između Crvene zvezde i Partizana (3:0) i detaljno objasnio svaku odluku arbitraže Pavla Ilića.
Proteklih dana dosta nedoumica u javnosti izazvao je poništeni gol Andreja Kostića posle promašenog penala od strane Milana Vukotića. Posebno što su se javljali za reč ljudi koji nisu dobro upoznati sa pravilima fudbalske igre i tako unosili još više nedoumica u celu stvar. Prva situacija koju je analizirao Domeniko Mesina odnosila se na dosuđeni penal za Partizan. Tada je VAR soba signalizirala Pavlu Iliću da odgleda duel Vasilija Kostova i Nikole Simića u 68.












