Ножевима изболи два младића у кафићу
Став.лифе 25.02.2026 | Тањуг

У једном кафићу у Врањској Бањи четири мушкарца су ножем повредила 31-годишњака и 23-годишњака.
Како Тањуг сазнаје, полиција је идентификовала осумњичене за нарушавање јавног реда и мира 23. фебруара око поноћи, а рад на расветљавању свих околности овог догађаја је у току. Полицији је те ноћи из Хитне помоћи пријављено да се на шеталишту у том месту налази лице са убодном раном, након чега су изашли на лице места и обавили увиђај. Повређени су збринути у болницу, док су припадници полиције обавили разговор са очевицима догађаја и особљем кафића.












