Без голова у Београду: ИМТ није успео да направи корак ка плеј-офу
Нова 03.03.2026

Без голова у дуелу ИМТ-а и Радника у Суперлиги Србије – меч је завршен резултатом 0:0, иако се на терену у једном тренутку нашло чак 12 страних фудбалера.
ИМТ је утакмицу почео са петорицом странаца у стартној постави – двојицом Шпанаца, Алжирцем, Французом и Бразилцем. У наставку су прилику добили и играчи из Нигерије, Обале Слоноваче, Буркине Фасо и Малија. Радник је меч отворио са штоперима из Гане и Мадагаскара, а у игру је ушао и нападач из Централноафричке Републике. На клупи су остали Кембел (Јамајка) код ИМТ-а, као и Куарши (Гана) и Куади (Обала Слоноваче) код Радника. Упркос великом броју интернационалаца,












