"Bio je ucenjen zbog zelenaškog duga" Jedan pravac istrage likvidacije Novaka Kneževića ide ka obračunu kriminalnih grupa?!

Kurir pre 2 sata
"Bio je ucenjen zbog zelenaškog duga" Jedan pravac istrage likvidacije Novaka Kneževića ide ka obračunu kriminalnih grupa?!

Klupko zločina u kragujevačkom naselju Erdeč, gde je 1. marta ubijen Novak Knežević (35), navijač iz Kragujevca, polako se odmotava, a sumnja se da je u pozadini obračun mafijaških kriminalnih grupa.

Kako Kurir saznaje od izvora upućenih u istragu, sumnja se da je M. V. (23), koji je uhapšen zbog sumnje da je podstrekavao na ubistvo Kneževića, davao novac na kamatu. Takođe, M. V. je u Kragujevcu poznat jer je jedno vreme radio kao obezbeđenje u tamošnjim lokalima, a bio je hapšen pre nekoliko godina zbog napada sekirom. - Sumnja se da je M. V. za taj prljav posao angažovao B. V. (42), koji je uhapšen kao direktni izvršilac likvidacije - kaže naš izvor. Prema

Povezane vesti »

Ključne reči

Društvo, najnovije vesti »