Звезда у борби за плеј-оф - биће лудо! Монеке открио шта чека црвено-беле: Желим да изгуби сваки тим...
Курир 04.03.2026

Црвено-бели ће у петак од 20 часова бити домаћин Бајерну у 30. колу. "Најважније је да обезбедимо Топ 6.
Све је могуће у плеј-ину", рекао је Чима Монеке у најновијој епитоди "Трипле тхреат схов-а" и потом објаснио: "Знамо да имамо сјајан домаћи терен, са невероватним навијачима, па ако будемо седми или осми, боље је него да будемо девети или десети. Ипак, циљ је Топ 6. Све ће се решавати последњег дана, сезона је луда и биће лудо. Дешаваће се да тимови са четвртог места падну у плеј-ин после једног пораза или пораза у лошем тренутку... Зато је нама најважније да












