"Šta ako me presretnu na ulici?!" Zoran krvnički ubijen na Badnje veče, porodica preplašena protestovala ispred suda: Trojica osumnjičenih i dalje na slobodi!
Kurir pre 12 sati

Pred Višim sudom u Sremskoj Mitrovici juče je održano pripremno ročište za ubistvo Zorana Gole iz Inđije koji je ubijen prošle godine na Badnje veče ispred svoje porodične kuće dok je sa sinom palio badnjak.
Ročište je održano jer je promenjen sudija u ovom postupku. Pred početak ročišta, ispred suda, okupili su se Zoranovi članovi porodice i prijatelji u znak protesta. Oni su nezadovoljni, jer sve ovo, kako oni kažu, predugo traje, s obzirom na to da se zločin dogodio još prošle godine na Badnje veče, ispred porodične kuće, kada je Zoran sa svojim sinom palio badnjak. Podsećamo da su obuhvaćena četiri muškarca, jedan se trenutno nalazi u pritvoru kome se na teret






