Око куће четинари, а двориште као из филма: Наша певачица са мужем купила раскошно имање, а ово им је омиљени кутак за одмарање (фото)
Блиц 19.03.2026

Близина основне школе чини свакодневни живот њихове породице лакшим Њихова кућа је окружена зеленилом и има пространо двориште посебно уређено за опуштање Познати глумац и његова супруга, певачица Јелена Томашевић, одлучили су да замене градски хаос за мирнији део Београда – насеље Шумице.
Њихов дом, окружен зеленилом, постао је права оаза за породицу. Њихова кућа у Шумицама, део познатог насеља "карингтонки", окружена је зеленилом и има пространо двориште које је Јелена уредила с посебним кутком за опуштање. Столице и фотеље са мноштвом јастука чине овај простор савршеним за уживање у природи. Близина основне школе додатно олакшава свакодневни живот породице. - Пресељење из центра Београда није било лако, али је раскошно двориште било






