Poraz koji je (pre)skupo koštao Zvezdu: Crveno-beli doživeli strmoglav pad na tabeli Evrolige, a mogli da se odvoje od prvih pratilaca!
Hot sport pre 13 sati

Zvezda propustila priliku da se približi direktnom mestu ka plej-ofu! Posle odigranog 32. kola Evrolige, situacija na tabeli dodatno se zakomplikovala, a srpski predstavnici imali su polovičan učinak — Partizan je slavio u Parizu, dok je Crvena zvezda poražena u Atini od Panatinaikosa, i to nakon preokreta u završnici.
Utakmica u Atini donela je scenario u kojem je Zvezda dugo imala kontrolu, ali nije uspela da je sačuva do kraja. Crveno-beli su imali vođstvo, dobru igru i raspoloženog Mekintajera, ali je pad u poslednjoj četvrtini omogućio domaćinu da dođe do trijumfa. Nakon ovog poraza, Zvezda sada ima skor 18-14 i pala je na 9. mesto na tabeli. Ispred nje su, sa istim učinkom, Žalgiris, Monako i Panatinaikos, dok se odmah iza nalazi Barselona na 10. poziciji. Na vrhu tabele












