Ђурић са државним секретаром за Запад у МИП Индије о даљем јачању сарадње

РТВ 25.03.2026  |  Тањуг
Ђурић са државним секретаром за Запад у МИП Индије о даљем јачању сарадње

БЕОГРАД - Министар спољних послова Републике Србије Марко Ђурић састао се данас са државним секретаром за Запад у Министарству иностраних послова Републике Индије Сибијем Џорџом, који борави у Србији поводом учешћа на деветим билатералним политичким консултацијама два министарства.

Ђурић је истакао да је Србија чврсто опредељена за даље јачање свеобухватне сарадње са Индијом, уз интензивирање политичког дијалога и контаката на високом и највишем нивоу. Поздравио је одржавање редовних политичких консултација и оценио да оне представљају важан механизам за унапређење билатералних односа и дају нови подстицај њиховом даљем развоју, саопштено је из Министарства спољних послова. Ђурић је изразио задовољство недавном посетом председника

Повезане вести »

Кључне речи

Политика, најновије вести »