(Фото) Отворен Сајам пензионера у Нишу: "Њихов оптимизам пример за све"
Невсмакс Балканс 28.03.2026 | Невсмакс Балканс

У Нишу је под слоганом "За безбрижну старост", отворен 13. Сајам за пензионере током ког ће припадници старије популације моћи да се упознају са различитим програмима, садржајима и погодностима који су им доступни локално али и на територији целе Србије.
Дводневну манифестацију отворио је министар за бригу о селу Милан Кркобабић који је оценио да су "оптимизам, толеранција и емпатија пензионера пример за све млађе у породици, у локалној заједници, али и држави". "Пензионери Србије знају да су пензије редовне и сигурне и да се усклађују са растом зарада. Истовремено, они с великом пажњом прате и очекују најављена повећања, поготово најнижних пензија, али и све оне садржаје који им обогаћују свакодневни живот",












