„Novi Sad živi sport svakog dana“, rekla je Tatjana Medved otvarajući 33. polumaraton. Ni loše vreme nije sprečilo takmičare da okušaju svoje granice.
Dnevnik pre 9 sati

Novosadski polumaraton, 33. po redu, održan je danas, a učestvovalo je više od 1.700 trkača iz 31 zemlje sa pet kontinenata.
Novosadski polumaraton je jedna od najznačajnijih tradicionalnih sportskih manifestacija u našem gradu – Evropskom gradu sporta 2026. – kazala je članica Gradskog veća za sport i omladinu Tatjana Medved otvarajući polumaraton. – Sport je u Novom Sadu oduvek način života, a ovakve manifestacije predstavljaju jasan pokazatelj da Novi Sad živi sport svakog dana – dodala je. – Novosadski polumaraton zajedno sa jesenim maratonom je jedan od najznačajnijih sportskih








