Gradonačelnik Sinja Miro Bulj izneo skandalozne optužbe na račun Vučića: Targetira predsednika Srbije za "zločine, silovanje i smrt nevinih ljudi u Hrvatskoj"
Blic pre 4 sati

Ova izjava je usledila nakon Vučićeve reakcije na zabranu ulaska srpskom istoričaru Milošu Koviću u Hrvatsku Zbog zabrane ulaska, Ković nije mogao da prisustvuje promociji knjige u Gradiški, pa je događaj otkazan Gradonačelnik Sinja Miro Bulj izneo je skandalozne optužbe na račun predsednika Srbije Aleksandra Vučića.
Ekstremni desničar Miro Bulj napisao je na svom Fejsbuk nalogu da je "Vučić huškač Srba na najokrutnije zločine nad Hrvatima“, ističući da je "Vučić sa svojim trabantima iza sebe ostavio zločine, silovanje i smrt nevinih ljudi“. Ova izjava dolazi nakon što je predsednik Srbije Aleksandar Vučić prokomentarisao zabranu ulaska u Hrvatsku srpskom istoričaru Milošu Koviću, i ocenio da je "takvo divljaštvo i arbitrarnost u donošenju odluka o zabrani ulaska do sada






