U kamionu držao 18 kg kokaina! Uhapšen Obrenovčanin (46) u Šimanovcima: Policija mu pretresla vozilo, evo šta je još pronađeno (foto)
Blic pre 4 sati

Kokain i sumnjivi novac pronađeni su u kamionu koji je vozio osumnjičeni u Šimanovcima Osumnjičenom je određeno zadržavanje do 48 sati Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova, Odeljenja kriminalističke policije u Novom Sadu, u saradnji sa Višim javnim tužilaštvom u Sremskoj Mitrovici, zaplenili su 18 kilograma kokaina i uhapsili Đ.
S. (46) iz Obrenovca, zbog postojanja osnova sumnje da je učinio krivično delo neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga. Inspektori novosadske kriminalističke policije su, u Šimanovcima, pretresom kamiona kojim je upravljao osumnjičeni pronašli kokain i novac za koji se sumnja da potiče od prodaje narkotika. Osumnjičenom je određeno zadržavanje do 48 sati i biće priveden, uz krivičnu prijavu, višem javnom tužiocu u Sremskoj Mitrovici.










