Глумац Андрија Кузмановић: „Сенке“ су помериле границу у индустрији, порастао сам уз ту серију
Данас 05.04.2026 | Н1

Трећа сезона серије „Сенке над Балканом“, редитеља и сценаристе Драгана Бјелогрлића, премијерно је стигла на ТВ Нова.
Глумац Андрија Кузмановић рекао је за Н1 да је уз ту серију „порастао“, као и да је серија померила границу у филмској, серијској индустрији. Кузмановић је у серији од прве сезоне, која се снимала пре десет година. „Имао сам тридесетак година, завршио тек Монтевидео и имали смо сви заједно јак почетни ударац. Знао сам да ће бити велики пројекат, самим тим што ради Драган Бјелогрлић, а знао и сам када сам и по причи, када сам прочитао први пут прву сезону да ће бити












