Потписан уговор о учешћу Саудијске Арабије на Експо 2027. у Београду

Еуроневс 15.04.2026  |  Аутор: Тањуг
Потписан уговор о учешћу Саудијске Арабије на Експо 2027. у Београду

У Београду је потписан Уговор о учешћу Саудијске Арабије на међународној специјализованој изложби Ецпо 2027, а уговор су потписали комесар Експо и министарка унутрашње и спољне трговине Јагода Лазаревић, директор компаније Ецпо 2027 Данило Јеринић и комесар секције Краљевине Саудијске Арабије за Експо 2027 Ракан Тарабзони.

Овим уговором биће омогућена реализација даљих оперативних корака у организацији наступа Саудијске Арабије на предстојећој специјализованој изложби у Београду. Комесар Експо и министарка унутрашње и спољне трговине Јагода Лазаревић истакла је важност овог уговора имајући у виду да је Саудијска Арабија водећа земља арапског света, а која ће 2030. бити домаћин наредног Експо. ТАЊУГ/ДЕЈАН ЖИВАНЧЕВИЋ "Овим се додатно даје на значају нашем кључном и стратешком

Повезане вести »

Кључне речи

Економија, најновије вести »