Новак Ђоковић ће играти на мастерсу у Мадриду

РТС 15.04.2026
Новак Ђоковић ће играти на мастерсу у Мадриду

Најбољи српски тенисер Новак Ђоковић играће на предстојећем мастерс турниру у Мадриду, саопштили су организатори такмичења.

Ђоковић је после пораза у осмини финала Индијан Велса одлучио да пропусти мастерсе у Мајамију и Монте Карлу па ће се на терен вратити крајем априла. "Припрема, фокус и стил. Новак Ђоковић се спрема за Мадрид опен", наводи се у објави четвртог мастерса у години. Поред Ђоковића, на турниру у Мадриду играће Јаник Синер и Карлос Алкараз. Српски тенисер је прошле године поражен у другом колу Мадрида од Италијана Матеа Арналдија. Ђоковић је три пута у каријери освојио

Повезане вести »

Кључне речи

Спорт, најновије вести »