"Најгори губитници на свету"
Б92 17.04.2026

Текст објављен у немачком листу Велт, у којем се оштро критикује Реал Мадрид, постао је виралан широм Европе и изазвао бурне реакције на друштвеним мрежама.
Аутор текста, Свен Флор, без задршке је напао клуб из Мадрида након елиминације из Лиге шампиона од стране Бајерн Минихена, посебно истичући начин на који су "краљевићи" реаговали на пораз. Флор тврди да Реал Мадрид већ годинама губи достојанство и поштовање, уз оштру констатацију да су "издали део ДНК клуба". Посебно је критиковао праксу да се за неуспехе окривљују судије. "Реал Мадрид је елиминисан у Минхену и, као што се често дешава, криви судију. Шта друго












