"Bila je nezadvoljna pored Harisa": Melina Džinović se udala za milionera, a o njenom razvodu sa pevačem su svi brujali: "Ona je riba, a on mator"
Blic pre 2 dana

Voditeljka Jovana Jeremić komentarisala je da je Melina bila nesrećna u braku sa Harisom Džinovićem zbog razlike u godinama.
Na svadbi je Melina nosila četiri venčanice, od kojih su dve iz kuće Dior, a proslavi je prisustvovalo 60 zvanica iz Srbije. Melina Džinović danas se udala za milionera Džefrija Pola Arnolda Deja (70) u Monaku, a potom su mladenci goste ugostili u Italiji gde su organizovali gala slavlje. Melina iza sebe ima brak sa Harisom Džinovićem, a vest o njihovom razvodu nakon dve decenije mnoge je iznenadio, ali ne i voditeljku Jovanu Jeremić koja je tada ovaj odnos žestoko












