Супер лига Србије: Јосип Колумбо у финалу, Железничар јури мајсторицу
Градски портал 018 20.04.2026 | редакција ГП018

Нишки стони тенис има разлога за задовољство, али и за наду – док су стонотенисерке Јосипа Колумба већ обезбедиле пласман у финале Супер лиге, мушка екипа Железничара и даље води велику борбу за исто достигнуће у својој конкуренцији.
Сениорке Јосипа Колумба доминантно су избориле финале плеј-офа, пошто су у другом мечу полуфиналне серије убедљиво савладале екипу Лужнице са 4:0. Тиме су потврдиле тријумф из првог сусрета (4:1) и без већих проблема стигле до завршнице такмичења. Највећу пажњу поново је привукао дуел Олге Воробјеве и Марије Јовкове, у којем је нишка играчица овог пута одиграла на високом нивоу и убедљиво славила, показавши да је пораз у првом мечу био само пролазна слабост.







