Bila je jedna od najvećih zvezda u regionu, a onda su je smestili u zatvor: Uhvaćena u krađi: "Ljubila sam zemlju kad sam izašla"
Kurir pre 7 dana

Romana Panić, koja je pre šest godina dospela u centar pažnje zbog hapšenja u Australiji, progovorila je o svom tadašnjem dečku i njegovim navodnim problemima s Interpolom.
Romana je 2020. godine uhapšena u Brizbejnu zbog prevare u kojoj su ona i njen partner koristili ukradene podatke sa bankovnih računa. Pevačica je tada provela tri meseca u zatvoru, i iako je u nekoliko nekoliko navrata pričala o svojim zatvoriskim danima u Australiji, jednom prilikom je rešila da otkrije neke detalje koji su šokantni. - Sve je bilo dobro, ne mogu baš sve da pričam za medije baš iz tog razloga što sam obećala sebi da ću jednoga dana da napišem tu












