Gradonačelnik Šapca priredio prijem za fudbalere Mačve nakon plasmana u Super ligu

Šabačke novosti 07.05.2026
Gradonačelnik Šapca priredio prijem za fudbalere Mačve nakon plasmana u Super ligu

U Gradskoj kući u Šabac, gradonačelnik dr Aleksandar Pajić priredio je prijem za igrače, stručni štab i upravu FK FK Mačva povodom plasmana kluba u Super ligu Srbije.

Povratak crveno-crnih u elitni rang takmičenja nakon nekoliko sezona ocenjen je kao veliki uspeh, ne samo za klub, već i za čitav grad i ljubitelje fudbala u Šapcu. Gradonačelnik Pajić istakao je značaj Mačve za sportski život grada, navodeći da je reč o klubu od posebnog značaja za Šabac i da će lokalna samouprava nastaviti da pruža podršku „Provincijskom Urugvaju“. Sa druge strane, predsednik kluba Filip Pejović naglasio je da sa ponosom može da kaže da je prvi

Pročitajte još

Ključne reči

Regioni, najnovije vesti »