Одржан скуп "Србија побеђује" у Пионирском парку

Одржан скуп "Србија побеђује" у Пионирском парку

У Пионирском парку одржан је скуп под називом "Србија побеђује", на којем су се окупили грађани који су навели да желе да поруче да Србија побеђује и да, како су рекли, подрже политику јединства, стабилности и развоја земље.

Међу окупљенима су били и студенти који су били у Пионирском парку за време блокада факултета, тражећи да факултети почну да раде и да им се омогући да похађају наставу. Они су рекли да су се окупили поводом Дана победе и да желе да из Пионирског парка пошаљу поруку заједништва и поруку да Србија данас побеђује радом и јединством. Лука Лалошевић, студент Факултета политичких наука, рекао је да обележавају Дан победе над фашизмом. "Такође, сви знамо каквим је

Повезане вести »

Политика, најновије вести »