Šta se sve dešavalo u restoranu na Senjaku zbog čega je Veselin Milić uhapšen: Da li bi Dačić i Vasiljević trebalo da podnesu ostavke?
Danas pre 18 sati | Uglješa Bokić

Načelnik Policijske uprave za grad Beograd Veselin Milić uhapšen je zbog sumnje da je izvršio krivična dela neprijavljivanje krivičnog dela i učinioca i pomoć učiniocu posle izvršenja krivičnog dela, a u vezi sa nestankom muškarca koji je poslednji put viđen u jednom restoranu na Senjaku.
Prema izvorima iz MUP-a, Veselin Milić je u jednom restoranu na Senjaku 12. maja ugovorio sastanak dvojice kriminalaca, od kojih je jedan član Kekine grupe Aleksandar Nešović zvani Baja, koji je bio u svađi sa Sašom Vukovićem zvanim Boske, kako bi izgladili narušene odnose. Milić je, navodno, sa Bosketom čekao Nešovića u restoranu, a kada je Nešović došao, ubrzo se desila verbalna rasprava između njih dvojice. Zatim je Boske ispalio nekoliko hitaca u Nešovića












