Стивен Колбер се опростио од "Лејт најт шоу"
Н1 Инфо 22.05.2026 | Бета

Амерички водитељ Стивен Колбер емитовао је последњу епизоду емисије "Лејт шоу", чиме је окончан један од најзапаженијих телевизијских програма касновечерњег формата у Сједињеним Америчким Државама (САД), пише данас Њујорк тајмс.
Колбер је завршну емисију отворио обраћањем публици и екипи, истичући да су сарадници програм интерно називали "машином радости", алудирајући на назив кућног бенда који предводи Луис Като. "Ако изаберете да радите с радошћу, мање боли када вам се прсти заглаве у зупчаницима", рекао је Колбер. Телевизијска мрежа ЦБС објавила је прошле године да укида "Лејт шоу", уз образложење да је одлука донета из финансијских разлога. Како наводи Њујорк тајмс, одлука је












