Стивен Колбер се опростио од "Лејт најт шоу"

Н1 Инфо 22.05.2026  |  Бета
Стивен Колбер се опростио од "Лејт најт шоу"

Амерички водитељ Стивен Колбер емитовао је последњу епизоду емисије "Лејт шоу", чиме је окончан један од најзапаженијих телевизијских програма касновечерњег формата у Сједињеним Америчким Државама (САД), пише данас Њујорк тајмс.

Колбер је завршну емисију отворио обраћањем публици и екипи, истичући да су сарадници програм интерно називали "машином радости", алудирајући на назив кућног бенда који предводи Луис Като. "Ако изаберете да радите с радошћу, мање боли када вам се прсти заглаве у зупчаницима", рекао је Колбер. Телевизијска мрежа ЦБС објавила је прошле године да укида "Лејт шоу", уз образложење да је одлука донета из финансијских разлога. Како наводи Њујорк тајмс, одлука је

Прочитајте још

Кључне речи

Забава, најновије вести »