Никола Роквић снима спот у крају у ком је одрастао: Комшије и мама Славица га подржали

Курир пре 29 дана
Никола Роквић снима спот у крају у ком је одрастао: Комшије и мама Славица га подржали

Екипа Курира нашла се на снимању новог спота певача Никола Роквић у Блоку 44, месту у којем је певач одрастао, и за које га вежу најлепше успомене из детињства.

Управо због тога, ово снимање било је посебно емотивно за певача, па није крио емоције ни испред наше екипе. - Ово је једно од најемотивнијих снимања за мене. Овде сам одрастао, овде сам играо фудбал и кликере. Без обзира на то што више не живим овде, све ме и даље везује за овај улаз. Позвао сам своје комшије да учествују у споту и сви су се радо одазвали. Мама Славица се посебно одушевила када је чула да ћу баш овде снимати спот. Први део спота сниман је у

Прочитајте још

Кључне речи

Забава, најновије вести »