Надал: Да нисам користио лекове, освојио бих 10-12 ГС мање

Спорт клуб пре 30 дана  |  Аутор: Војин Величковић
Надал: Да нисам користио лекове, освојио бих 10-12 ГС мање

Неки детаљи из биографије Рафаела Надала која ће ускоро бити премијерно приказана на Нетфликсу, већ су процурели.

Краљ шљаке је, на пример, открио какву је борбу водио са повредама које су га пратиле готово од првог дана каријере. Он је од младости патио од синдрома Милер-Вајс, односно деформације левог стопала. Да би могао да игра, морао је да користи специјалну патику али ни то није било довољно. – Мој проблем је био неизлечив – објашњава у документарцу.- Једино што је било могуће је да неким променама учине бол подношљивијим. Зато су пилуле против болова постале

Повезане вести »

Повезане вести »

Кључне речи

Спорт, најновије вести »