Sad i zvanično: Mladen Dodić preuzeo Bor 1919
Sport klub pre 30 dana | Autor: Branko Spasojević

Ozvaničena je vest Sport kluba – Mladen Dodić vodiće Bor 1919 u narednoj prvoligaškoj sezoni.
Dogovor je „overen“ u Beogradu, uz stisak ruke predsednika Ivana Pešića i direktora Žarka Anđelkovića. „Sve smo dogovorili, ugovor je potpisan na godinu dana“, saopštio je Sport klubu predsednik Pešić. Prepoznatljiv glas Mladena Dodića, sa druge strane, oslikao je zadovoljstvo nekadašnjeg selektora mlade reprezentacije Srbije: „Pamtim Bor iz drugoligaških dana, kao igrač gostovao sam na stadionu kraj Pirita. Ambiciozna sredina, videli ste projekat za novi stadion,






