Novosađani na Slaviji: Svi smo jedno

Danas pre 30 dana  |  Mihailo Krstić
Novosađani na Slaviji: Svi smo jedno

To je već uigrana ekipa: aktivisti novosadskog Zbora Novo naselje rado su se odazvali pozivu studenata za subotu na Trgu republike i Slaviji.

Dogovoren plan, podeljene obaveze i dovoljno ruku da se to sprovede. U nekoliko kolona, za svaki slučaj, pristižemo na Trg republike nešto posle podneva. Iznosimo iz automobila tendu, stolove i sve ostalo što je procenjeno da će doprineti ovom prazniku. Pripremamo štand tik uz klupe, da ima gde i da se sedne i odmori. Širimo transparente „Studenti su Srbija“ i „Mi smo Srbija“. Ona koja pobeđuje. Prilazi nam grupa studenata i pita za pomoć oko istovara njihove

Trg Republike »

Ključne reči

Društvo, najnovije vesti »