FAP se pred svojim navijačima oprašta od Prve lige Srbije
Ozon press pre 26 dana

Fudbaleri FAP-a iz Priboja u petak, 29. maja, odigraće poslednju domaću utakmicu u ovoj sezoni Prve lige Srbije, kada će na Gradskom stadionu od 17 časova ugostiti ekipu Grafičara iz Beograda u okviru devetog kola plej-aut faze.
Susret protiv beogradskog tima neće imati rezultatski značaj za ekipu iz Priboja, pošto je još pre nekoliko kola postalo jasno da FAP nije uspeo da izbori opstanak u drugom rangu srpskog fudbala, pa će se naredne sezone ponovo takmičiti u Srpskoj ligi. Ipak, bez obzira na plasman i činjenicu da je sudbina kluba već određena, u Priboju žele da se od svojih navijača oproste na pravi način i dobrim rezultatom stave tačku na ovu sezonu pred domaćom publikom. Izabranici












