Цвијановић: Све што је ОХР радио у БиХ је бесправно

Еуроневс пре 28 дана  |  Аутор: Тањуг
Цвијановић: Све што је ОХР радио у БиХ је бесправно
Српски члан Председништва БиХ Жељка Цвијановић истакла је да је Канцеларија ОХР-а непотребна, сувишна, дотрајала и штетна институција и да је зато логично усвајање у Народној скупштини Републике Српске Декларације о затварању ОХР-а.   "Шта ће се даље дешавати - видећемо, али оно што знамо јесте да су кренули велики захвати када је реч о редефинисању позиције ОХР-а, али и обрачун са бонским овлашћењима. Време редефинисања је дошло, а крајњи циљ јесте

Прочитајте још

Кључне речи

Балкан, најновије вести »