NPS: Zašto je obeležavanje godišnjice Bitke na Paštriku organizovano u tajnosti?

Stav.life pre 29 dana  |  STAV
NPS: Zašto je obeležavanje godišnjice Bitke na Paštriku organizovano u tajnosti?
U Leskovcu, čiji su građani, njih oko 12 000 hiljada, hrabro branili Srbiju na Кosovu i Metohiji, obeležavanje godišnjice Bitke na Paštriku je organizovano u tajnosti, gde se stekao utisak da se „neko“ stidi veterana ratova, navodi se u saopštenju za javnost Gradskog odbora Narodnog pokreta Srbija (NPS) u Leskovcu. „Prvi put se neko setio da Paštrik obeleži na državnom nivou na jugu Srbije i to bez naroda, bez medijske propraćenosti i što je najsramnije, bez

Povezane vesti »

Ključne reči

Regioni, najnovije vesti »