Potpisan Memorandum o saradnji Instituta Dedinje i Univerziteta u Pekingu
Sputnik pre 29 dana

Direktor Instituta za kardiovaskularne bolesti „Dedinje“ Milovan Bojić i prorektor Univerziteta za tradicionalnu kinesku medicinu u Pekingu Lio Ćundž potpisali su danas Memorandum o saradnji te dve ustanove.
Nakon potpisivanja memoranduma, Bojić je podsetio da je delegacija Instituta boravila u Pekingu, posetila Univerzitet i njegove pridružene bolnice, i da je bila impresionirana rezultatima rada koje postižu i uopšte pristupu tradicionalnoj kineskoj medicini. On je da je istakao da Institut za kardiovaskularne bolesti Dedinje kuća koja pokriva praktično sva polja, sve oblasti i da želi da primeni u okviru svog rada sve ono što je od koristi za njihove pacijente,









