Dubočica se oprašta od prve lige

Dubočica se oprašta od prve lige

Znalo se i ranije, već posle prvog kola plej-auta: GFK Dubočica je porazom u Čačku pokazala da joj nema mesta među prvoligašima i da će sa još pet klubova morati u niži rang, Srpsku ligu Istok. – Gotovo da smo ostali bez ekipe.

Svi oni iskusniji i navodno bolji igrači dogovorili su raskid ugovora i u potrazi za novim angažmanom napustili Leskovac. Neka im je sa srećom. Sada tek žalim što su nam mnogi zauzimali mesto u Kometu, pa nismo mogli da registrujemo dečake iz omladinske škole, kojima bi iskustvo iz osam prvoligaških utakmica dobro došlo u procesu odrastanja i sazrevanja. Šta je, tu je, za prosutim mlekom suze ne pomažu. Trebalo bi se što pre okrenuti svestranoj analizi uzroka ovako

Pročitajte još

Ključne reči

Sport, najnovije vesti »