Ово је требало да буде најлуксузнији хотел на свету и симбол моћи: У њему нико никада није спавао
Нова пре 29 дана

Огромно здање које својим обликом подсећа на пирамиду високо је невероватних 330 метара, а Северна Кореја почела је да га гради у Пјонгјангу још 1987. године.
Огромно здање које својим обликом подсећа на пирамиду високо је невероватних 330 метара, а Северна Кореја почела је да га гради у Пјонгјангу још 1987. године. Када су Северокорејци 1987. године започели изградњу, били су уверени да ће та грађевина постати најлуксузнији хотел на свету. Требало је да буде понос целе земље, најраскошнији хотел на планети и одговор Западу. Уместо тога, хотел Рјугјонг у главном граду Пјонгјангу остао је бетонски гигант у којем никада






