РК „Дубочица 54“ појачана пивотменом из Врања
Став.лифе пре 28 дана | СТАВ

Рукометни клуб РК „Дубочица 54“ саопштио је да је ново појачање тима Стефан Павловић, пивотмен рођен 2000. године, који у наш клуб долази из РК Врање.
Павловић је са клубом потписао уговор до 2028. године и представља важно појачање за предстојеће сезоне. Реч је о играчу који се одликује снагом, борбеношћу и одговорном игром у оба правца, а његов долазак додатно ће појачати конкуренцију на позицији пивотмена. Управа клуба изражава задовољство постигнутим договором и верује да ће Стефан својим квалитетом, искуством и енергијом допринети остварењу амбиција клуба у наредном периоду.







