СРЦЕ: Нечастан је и непримерен начин на који је обележена годишњица битке на Паштрику
Став.лифе пре 28 дана | СТАВ

Србија се ових дана сећа своје несреће, патње, жртава, страха… Неки људи проживљавају изнова и изнова тренутке и вечност у којој су гледали смрти у очи.
Већина њих загледана у прошлост, не види будућност. За многе од њих свака је прича завршена, свака нада изгубљена, пише у саопштењу за јавност Градског одбора Србија центар (СРЦЕ) у Лесковцу. У саопштењу се додаје да управо због свега тога, нечастан и непримерен начин на који је, „у великом стилу“, обележена годишњица битке на Паштрику. „Припремљена и одржана зарад промоције одабраних и подобних. Кога су „угостили“ и коме у част су биле приређене свечаности






