Брнабић у посети Андори: Отварамо ново поглавље у односима две државе (фото)
Блиц пре 28 дана

Брнабић се састала са председником Парламента Андоре и разговарала о унапређењу односа Обе стране су изразиле жељу за јачањем сарадње, иако односи тренутно нису на високом нивоу Председница Скупштине Србије Ана Брнабић објавила је да данас борави у званичној посети Кнежевини Андори и да је почаствована што је први председник Народне скупштине Републике Србије у историји који је посетио ову, како је рекла, прелепу земљу, чиме, како је истакла, отварамо ново










