"Био је вредан, одговоран и омиљен међу вршњацима": Огњен (18) који је погинуо код Сремске Митровице, ауто са младићима завршио на крову
Нова пре 23 дана

Друштвене мреже преплављене су опроштајним порукама од Огњена Д. (18), чији је живот прерано угашен у саобраћајној несрећи која се догодила ноћас после поноћи у месту Мартинци код Сремске Митровице.
Од њега се на мрежама са огромном тугом опраштају бројни пријатељи, школски другови и познаници, не могу да верују да га више нема. "Био је вредан, одговоран и омиљен међу вршњацима. Посебно боли чињеница да је сутрадан требало да прослави матурско вече", речи су његових скрханих пријатеља који се кроз сузе опраштају од њега. Трагедија која је завила Мартинце у црно догодила се у Фрушкогорској улици, када је аутомобил у којем су се налазила тројица младића












