Брнабић у посети Андори: Отварамо ново поглавље у односима двеју држава
Еуроневс пре 28 дана | Аутор: Тањуг

Председница Скупштине Србије Ана Брнабић објавила је да данас борави у званичној посети Кнежевини Андори и да је почаствована што је први председник Народне скупштине Републике Србије у историји који је посетио ову, како је рекла, прелепу земљу, чиме, како је истакла, отварамо ново поглавље у односима наших двеју држава.
НАРОДНА СКУПШТИНА РЕПУБЛИКЕ СРБИЈЕ/ ПЕЂА ВУЧКОВИЋ "Током посете састала сам са председником Парламента Андоре Карлесом Енсењатом и потпредседницом Сандром Кодином. Разговарали смо о начинима за унапређење наших односа, који нису на високом нивоу, али смо се сагласили да постоји обострана жеља за јачањем сарадње", навела је Брнабић у објави на Инстаграму. НАРОДНА СКУПШТИНА РЕПУБЛИКЕ СРБИЈЕ/ ПЕЂА ВУЧКОВИЋ Кнежевина Андора је чланица Парламентарне скупштине










