Након 20 година поново у систему бунар БХД-3 "Штранд"

РТВ пре 29 дана  |  РТВ
Након 20 година поново у систему бунар БХД-3 "Штранд"

НОВИ САД - Након скоро 20 година, током наредне недеље, бунар БХД-3 на изворишту "Штранд" поново ће бити враћен у систем водоснабдевања града.

Иако радови на овом објекту још увек нису у потпуности завршени, створени су услови да бунар започне са радом и да додатно допринесе дугорочној стабилности система водоснабдевања Новог Сада. Повратак бунара БХД-3 у систем представља резултат вишемесечних радова и значајан корак у јачању капацитета изворишта, посебно у условима изузетно неповољне хидролошке ситуације, када је ниво Дунава испод историјског минимума за ово доба године, напомињу из ЈКП "Водовод и

Повезане вести »

Кључне речи

Војводина, најновије вести »