Делови Новог Сада ноћу без воде или са слабим притиском: Из Водовода кажу да укључују нови бунар у систем
Данас пре 29 дана | А. Л.

Новосађани последње две ноћи поново имају слаб притисак или уопште немају воде.
Из Јавно-кумуналног предузећа „Водовод и канализација“ кажу да враћају бунар у употребу, због чега долази до осцилације притиска. Делови Подбаре, Старог града, Лимана и Кеја синоћ нису имали воде. На слаб притисак жалили су се и грађани у осталим деловима града. Нови Сад је проблем са снабдевањем воде имао пре више од годину дана, када су ноћу трајале рестрикције. Водовод је упозорио и почетком маја да се рационалније троши вода, а у јануару су саопштили како је










