Сусрет бивших ученика Средње машинске школе: Генерација 1965/66. обележила 40 година од матуре
Дневник пре 29 дана

У Средњој машинској школи окупили су се матуранти генерације 1965/66. да обележе шест деценије матуре.
Негдањим апсолвентима Машинског школског центра, како им пише на таблоу, из разреда М41, М42 и М44, била је ово прилика да евоцирају успомене на школске дане, питају се за здравље, породице, али и с пијететом присете колегиница и колега који више нису међу њима. Следећи састанак заказан је за мај 2027. М. С.










