„Занимљиво, кад смо насамо разговарали питао ме коме треба да се пријави за оставку“: Мађар одговорио председнику Суљоку

Данас пре 26 дана  |  С. Д.
„Занимљиво, кад смо насамо разговарали питао ме коме треба да се пријави за оставку“: Мађар одговорио председнику Суљоку

Председник Мађарске Тамаш Суљок данас је објавио да се обратио Венецијанској комисији јер га Петер Мађар жели сменити са функције.

Нешто мање од сат времена касније, премијер Мађар је одговорио Суљоку, пише Телекс.ху. „Занимљиво, када смо разговарали насамо, тада је још прилично добро разумео. Чак је питао и код ког министра треба да се пријави за своју оставку“, написао је Мађар у коментару испод објаве председника на Фејсбуку. Додао је иронично: „Колико је само тога већ урадио за враћање ЕУ средстава у земљу… И за заштиту запостављене и уништене деце. А, то није за овде“. Наиме, Суљок

Прочитајте још

Кључне речи

Свет, најновије вести »