Дејвис већ тражи излаз - Вашингтон у проблему и пре почетка сезоне
Б92 пре 28 дана

Будућност Ентонија Дејвиса у Вашингтону већ је под знаком питања, иако искусни центар још није одиграо ниједну утакмицу за Визардсе.
Према информацијама НБА инсајдера Шона Дивенија, Дејвис је већ послао "не баш суптилне сигнале" да жели да напусти франшизу из главног града САД. "Још није одиграо ниједан меч за Визардсе, а већ шаље јасне поруке да жели одлазак. Ипак, можда ће морати да сачека. Вашингтон жели да га види на терену како би му порасла вредност пре евентуалног трејда", наводи Дивени. План Визардса је да задрже Дејвиса макар до средине наредне сезоне, како би се потпуно опоравио и












