„Дошла сам да живим у Београд, овде сам у најсрећнијој фази живота” Јасмин Леви најавила концерт у Сава центру

Курир пре 23 дана
„Дошла сам да живим у Београд, овде сам у најсрећнијој фази живота” Јасмин Леви најавила концерт у Сава центру

Светски позната уметница Јасмин Леви одржаће свој други концерт у београдском Сава центру под називом „Оне Нигхт Онли”.

На конференцији за медије најављен је овај спектакл који ће се одиграти 6. новембра. На питање са каквом емоцијом стиже пред публику након успеха у Америци, уметница је искрено говорила о свом доживљају музике и сцене: - Увек је то драма, туга и слобода. Увек кажем да позивам публику у своје лудило. Заиста сам луда и на сцени пуштам то лудило да изађе. Мислим да људи то могу да осете и да онда и сами себи дозвољавају да буду слободни са својим лудилом. А ако

Прочитајте још

Кључне речи

Култура, најновије вести »