Кенеди центар жалиће се на одлуку суда
Н1 Инфо пре 28 дана | ФоНет

Центар за сценске уметности „Џон Ф. Кенеди-Трамп“ у Вашингтону жалиће се на одлуку судије који је одлучио да та култна институција мора да се зове само "Кенеди центар", изјавила је потпредседница Центра Рома Дарави. „Уверени смо да ће суд усвојити жалбу и подржати жељу Управног одбора да призна историјски допринос председника Трампа културном центру наше нације“, рекла је Дарави. Она је навела да ће се размотрити различите опције и да ће пажљиво анализирати












