(Анкета) Пензионерима обезбеђен бесплатан опоравак: Сокобања, Врњачка Бања и још четири дестинације на списку
Дневник пре 28 дана

Око 1.400 новосадских пензионера ове године ће боравити у бањским лечилиштима широм Србије, што о трошку Града Новог Сада, што о трошку Републичког фонда за пензијско и инвалидско осигурање (ПИО).
Удружење пензионера Града Новог Сада увелико спроводи акцију пријављивања за бесплатан опоравак и рехабилитацију најстаријих суграђана. Председница овог удружења, Милена Жарковић, подсетила је да ова пракса успешно траје већ деценију. - Још 2016. године Удружење је потписало споразум о сарадњи са Градом Новим Садом којим је предвиђено да сваке године 400 корисника пензије оде на одмор и рехабилитацију о трошку локалне самоуправе. Тако је и ове године











